Hakkımızda

Bulgu Makina Hakkında

Firmamız, 30 senedir inşaat sektöründe, civata imalatı konusunda hizmet veren bir kuruluştur. İmalat konumuz olan çatı kaplama malzemeleri bağlantı elemanları yanı sıra, tel ve ürünleri konusunda da imalatlarımız bulunmaktadır.

Günümüz koşullarında, ürün yelpazesinin sürekli gelişmesi gerekliliğine inanan firmamız, bu konuda her geçen gün bünyesine kattığı yeni ürünlerle daha çok müşteriye hitap etme düşüncesi içerisindedir. Firmamız saygınlığı, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti gibi ilkelerimiz, Türkiye genelinde geniş bir müşteri portföyü oluşturmamızı sağlamıştır.

Bağlantı elemanları yanı sıra üretimini yaptığımız diğer ürünlerimizle boya sektörüne, anten üreticilerine, dekorasyon firmalarına, raf imalatçılarına vb. hitap eden firmamız, sektörel boyutta büyümeyi hedef alarak, bünyesinde farklı konularda faaliyet gösteren firmaları bulundurmayı amaç edinmiştir.


Bulgu Hakkında

30 senedir inşaat sektöründe, civata imalatı konusunda hizmet veren firmamız, çatı kaplama malzemeleri bağlantı elemanları yanı sıra, tel ve ürünleri konusunda da imalatlar yapmaktadır.

Devamı İçin Tıklayınız


Ürün Grupları

İletişim Bilgileri
Adres Bilgisi
 

Bulgu Makine ve Civata San. Tic. Ltd. Şti.
Koruma Küçük San. Sit.
F Blok No:96 Kaynarca İstanbul Türkiye

 

Bize Ulaşmak İçin
 

e-posta: info@bulgu.com
Telefon : + 90 216 396 44 13

Tüm bilgiler ve Kroki için


Copyright © 1980-2012 Bulgu Makine | Tüm hakları saklıdır